Metoda Żenni działa!
Lekarze potwierdzają
Zakrzepica wyleczona

Zakrzepica wyleczona!

Powiększ artkuł, aby przeczytać.

Elektrostymulacja metodą Żenni działa.

Zakrzepica (żylna choroba zakrzepowo-zatorowa albo zakrzepowe zapalenie żył głębokich – potocznie zapalenie żył) może się przydarzyć w każdym wieku. Zakrzepica zwykle jednak atakuje osoby po sześćdziesiątce. Częściej dotyka kobiety niż mężczyzn. Bywa, że zakrzepica bardzo długo nie daje żadnych objawów. I na tym polega cały problem. Bo jeśli nie zacznie się zakrzepicy w porę leczyć, potrafi być niebezpieczna dla życia.

Zakrzepica jest schorzeniem, w którym powstaje zator żylny ograniczający lub całkowicie blokujący światło żyły. Zakrzep uniemożliwia prawidłowy przepływ krwi w żyle, co uzewnętrznia się przykrymi dla pacjenta objawami. Zakrzepica jest chorobą, która poprzedza żylną chorobę zakrzepowo-zatorową.

Do powstania zakrzepicy mogą przyczynić się urazy, operacje chirurgiczne (np. ortopedyczne i ginekologiczne), ciąża, przegrzewanie nóg, stojący albo siedzący tryb życia, unieruchomienie na skutek choroby. Krążenie może utrudniać ciasna odzież, zakładanie nogi na nogę, guzy w okolicach pachwin i miednicy.

Jest to poważna i niebezpieczna choroba a mimo to da się ją wyleczyć co potwierdzają sami pacjenci i lekarze.
Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

Powiększ artkuł, aby przeczytać.

Sprawdź również: