14 stycznia 2022

Leczenie bezpłodności – torbieli jajnika

Leczenie bezpłodności metodą elektrostymulacji
Viktora Zenni

 

Ostatnie sukcesy w leczeniu bezpłodności pozwalają żywić nadzieję, że metoda dr Viktora Żenni pomoże w wielu przypadkach rodzinom planującym swój rozwój.

Diadynamiczne prądy Bernarda, stosowane w fizjoterapii, m.in. do rehabilitacji kręgosłupa i stawów, ścięgien, mięśni, stały się podstawą nowej gałęzi elektromedycyny za moją sprawą.

W szczególności widoczne efekty moja metoda daje w regulacji zaburzeń na tle hormonalnym. Skłonności do takich zaburzeń są dziedziczne i z tym najtrudniej jest walczyć. Jednak w naszych szalonych czasach zaburzenia takie często powstają również po dłużej stosowanej antykoncepcji. Dochodzą do tego infekcje związane z osłabieniem układu odpornościowego lub przeziębieniem przydatków i problem gotowy… bezpłodność!
Mężczyzn dotyczy to rzadziej, w szczególności gdy osłabia się mobilność ich nasienia i pogarsza jakość materiału genetycznego. Doprowadza do tego zawsze szalone tempo życia coraz dalej od natury i bliżej podawanej na tacy sztucznej chemii, konieczność ciągłej wytężonej pracy, a także ignorancja zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (choćby przy komputerze!), przegrzane fotele w samochodzie, albo po prostu zbyt ciasne dżinsy! Może być tak, w konsekwencji wyboru takiego trybu życia, że żadna metoda już nie pomoże…

„To niesamowite: tak wielkie nasze zmartwienie prysło jak bańka mydlana – otóż po kilku cyklach elektrostymulacji u Pana doktora Wiktora Żenni jajniki stopniowo przestały mnie boleć i USG wykazało zmniejszenie się narosłej torbieli. Ustabilizował się też poziom hormonów, co doprowadziło do zaniku endometriozy (gruczolistości) i likwidacji stanu zapalnego jajowodów. Resztę zrobił mąż… i Bóg! Mamy dziś pięknego zdrowego synka, który jest dla nas cudem natury. Dziękujemy serdecznie!”
– mówi pacjentka z Warszawy, która prosi o anonimowość. Ciąża obok stymulacji na pewno też pomogła tu utrwalić efekt całkowitego wyleczenia endometriozy!

Zgłoś się do nas, jeśli poszukujesz miejsca, w którym realizowane jest profesjonalne leczenie torbieli jajnika. Metoda elektrostymulacji Viktora Żenni to działanie prądami elektrycznymi na chore miejsca. Prądy pozwalają na pobudzenie układu nerwowego, dzięki czemu wzmaga się aktywność organizmu i otrzymujemy dobre efekty terapeutyczne.

Leczenie torbieli jajnika i wielu innych chorób

Torbiel jajnika jest przypadłością, z którą boryka się wiele kobiet. To schorzenie, które może prowadzić m.in. do problemów z zajściem w ciążę. Metoda Zenni wyróżnia się wysoką skutecznością w tym i wielu innych przypadkach, co potwierdzić może wielu pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się z ich opiniami, które znajdziecie w zakładce Pacjenci mówią.

Z metody Zenni korzystają pacjenci borykający się z problemami z tarczycą, w tym osoby decydujące się na leczenie Hashimoto, choroby Gravesa-Basedova, leczenie guzków tarczycy, niedoczynności, a także nadczynności tarczycy. Jest również skuteczna podczas leczenia astmy, mózgowego porażenia dziecięcego, schorzeń kręgosłupa, żylaków, zakrzepicy i wielu innych schorzeń. Za pomocą metody Zenni realizuje się także naturalne leczenie boleriozy.