4 kwietnia 2022

Zakrzepica wyleczona

Elektrostymulacja metodą Żenni działa na zakrzepicę.

Zakrzepica (żylna choroba zakrzepowo-zatorowa albo zakrzepowe zapalenie żył głębokich – potocznie zapalenie żył) może się przydarzyć w każdym wieku. Zwykle jednak atakuje osoby po sześćdziesiątce. Częściej dotyka kobiety niż mężczyzn. Bywa, że zakrzepica bardzo długo nie daje żadnych objawów. I na tym polega cały problem. Bo jeśli nie zacznie się zakrzepicy w porę leczyć, potrafi być niebezpieczna dla życia.

Zakrzepica jest schorzeniem, w którym powstaje zator żylny ograniczający lub całkowicie blokujący światło żyły. Zakrzep uniemożliwia prawidłowy przepływ krwi w żyle, co uzewnętrznia się przykrymi dla pacjenta objawami. Zakrzepica jest chorobą, która poprzedza żylną chorobę zakrzepowo-zatorową.

Stany chorobowe w żyłach powierzchniowych występują najczęściej u kobiet już po 40-tym roku życia, które spędzają dużo czasu w pozycji stojącej lub siedzącej, zakładając nogę na nogę. Dodatkowymi czynnikami ryzyka zapalenia żył są oczywiście zabiegi operacyjne i odwodnienie. Z kolei zapalenie żył głębokich dotyka najczęściej kobiety dopiero po 60-tym roku życia, a dodatkowymi czynnikami ryzyka są otyłość, palenie papierosów, choroby nowotworowe i wcześniejsze zapalenie żył w wywiadzie lekarskim.

Jest to poważna i niebezpieczna choroba a mimo to da się ją wyleczyć co potwierdzają sami pacjenci i lekarze.

Więcej o zakrzepicy możesz przeczytać na Wikipedii

Zapraszam do zapoznania się z artykułem, który jest dowodem na działanie metody Żenni.