Dziś jest niedziela, 28 listopada 2021 roku.

Viktor Zenni

HISTORIA

O Metodzie Zenni ...

PRASA

Gdzie przyjmuje?

KONTAKT

Motto... "Operacja - można jej uniknąć!"

 

Viktor Żenni przyjechał do Polski z dalekiej Australii, gdzie opracował i opatentował nowatorską metodę leczenia wielu dolegliwości, takich jak: hashimoto, guzy tarczycy, bóle stawów, zakrzepica, prostata i inne ..

 

Sam twierdzi, że na jej pomysł wpadł w 1987 roku, kiedy mieszkał w Australii. Ponieważ pracował w bibliotece, miał sporo czasu na lektury i właśnie wtedy zwrócił uwagę na ksiqżkę amerykańskiego neurochirurga Richarda Bergiana poświęconą funkcjonowaniu mózgu. Bardzo go to zainteresowało i zaczął zgłębiać temat.

Dowiedział się, że główną rolę w sterowaniu podstawowymi funkcjami organizmu odgrywa podwzgórze, które przekształca elektryczne sygnały mózgu na hormonalne informacje przekazywane do organów ciała. Viktor Żenni doszedł więc do wniosku, że odpowiednia stymulacja elektryczna może usprawnić procesy elektrochemiczne zachodzące pomiędzy mózgiem a gruczołami dokrewnymi w ciele człowieka wspomagając w korzystny sposób działanie poszczególnych organów.

Ponieważ kiedyś studiował na politechnice, podszedł do sprawy w sposób typowo techniczny, wykorzystując stosowany w medycynie aparat emitujący tzw. prądy Bernarda.

Najpierw eksperymentował na sobie. Jak mówił, szybko przestał go boleć kręgosłup i poczuł się o wiele lepiej. Zajął się więc swoją rodziną, również z dobrym skutkiem. Mieszkając w Australii, zwolna i ostrożnie, zaczął pomagać innym ludziom w przypadkach różnych dolegliwości. Rezultaty okazały się bardzo zachęcające. W miarę jak przybywało chorych, nabywał coraz większego doświadczenia. Wynaleziony przez siebie sposób terapii nazwał metodą Żenni.

Za opracowanie nowatorskiej terapii otrzymał w 1998 roku tytuł Doktora Nauk prestiżowego Colombo University. Zyskał następnie uznanie australijskich lekarzy. Polscy do jego terapii podchodzą z dystansem. Jednak nie negują, że kilkadziesiąt pacjentek w Polsce i kilkaset w Australii dzięki niej uniknęło operacji usunięcia tarczycy. Twórca Metody Zenni, którą pod tą nazwą zarejestrował w Australijskim Urzędzie Patentowym w 1990 roku, pragnie aby sięgali po nią inni terapeuci gdyż już pierwsze zabiegi przynoszą znaczną ulgę chorym!

 

  

 

 

NAPISANO O MNIE

 

40 minut z Viktorem Żenni

Nowoczesna fizjoterapia

Prądy Bernarda

Choroby tarczycy

Morbus Basedov

Twoja tarczyca

Mózgowe Porażenie Dziecięce

Leczenie bezpłodności - NEW!

Leczenie astmy

 

Pacjenci mówią - to działa!

Listy od pacjentów

Letters from my patients

 

POLECAM

 

"Nie dam się znów pokroić!" - Sensacyjny artykuł z opinią Doktora Nauk Fizycznych

 

Praca-Dyplomowa
"Elektroterapia wg Viktora Zenni w subiektywnej ocenie pacjentów"

 

To działa: Zakrzepica wyleczona

 

LINKI

Gabinet terapii fizykalnych w Łodzi - Anna Warzecha

 

dziala

ZAPRASZAM NA FORUM !

 


(C) 2005-2021 by Viktor Żenni