Dziś jest niedziela, 16 stycznia 2022 roku.

Viktor Zenni

HISTORIA

O Metodzie Zenni ...

PRASA

Gdzie przyjmuje?

KONTAKT

Leczenie bezpłodności metodą elektrostymulacji Viktora Zenni

 

Ostatnie sukcesy w leczeniu bezpłodności pozwalają żywić nadzieję, że metoda dr Viktora Żenni pomoże w wielu przypadkach rodzinom planującym swój rozwój.

 

Jak wspomnieliśmy (patrz - Nowoczesna fizjoterapia), diadynamiczne prądy Bernarda, stosowane w fizjoterapii, m.in. do rehabilitacji kręgosłupa i stawów, ścięgien, mięśni, stały się podstawą nowej gałęzi elektromedycyny za sprawą doktora Viktora Żenni. Uczony ten przez lata mieszkający w Australii, w oparciu o odkrycia amerykańskich naukowców, opracował własną unikatową metodę stymulacji centralnego systemu nerwowego oraz narządów wewnętrznych, jak: tarczyca, wątroba, żołądek, trzustka i jelita oraz jak ostatnio się to potwierdza także układu rozrodczego!

 

W szczególności widoczne efekty daje metoda Zenni w regulacji zaburzeń na tle hormonalnym. Skłonności do takich zaburzeń są dziedziczne i z tym najtrudniej jest walczyć. Jednak w naszych szalonych czasach zaburzenia takie często powstają również po dłużej stosowanej antykoncepcji. Dochodzą do tego infekcje związane z osłabieniem układu odpornościowego lub przeziębieniem przydatków i problem gotowy... bezpłodność!

  Mężczyzn dotyczy to rzadziej, w szczególności gdy osłabia się mobilność ich nasienia i pogarsza jakość materiału genetycznego. Doprowadza do tego zawsze szalone tempo życia coraz dalej od natury i bliżej podawanej na tacy sztucznej chemii, konieczność ciągłej wytężonej pracy, a także ignorancja zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (choćby przy komputerze!), przegrzane fotele w samochodzie, albo po prostu zbyt ciasne dżinsy! Może być tak, w konsekwencji wyboru takiego trybu życia, że żadna metoda już nie pomoże...

 

"To niesamowite: tak wielkie nasze zmartwienie prysło jak bańka mydlana - otóż po kilku cyklach elektrostymulacji u Pana doktora Wiktora Żenni jajniki stopniowo przestały mnie boleć i USG wykazało zmniejszenie się narosłej torbieli. Ustabilizował się też poziom hormonów, co doprowadziło do zaniku endometriozy (gruczolistości) i likwidacji stanu zapalnego jajowodów. Resztę zrobił mąż... i Bóg! Mamy dziś pięknego zdrowego synka, który jest dla nas cudem natury. Dziękujemy serdecznie!"
- mówi pacjentka z Warszawy, która prosi o anonimowość. Ciąża obok stymulacji na pewno też pomogła tu utrwalić efekt całkowitego wyleczenia endometriozy!


NAPISANO O MNIE

 

40 minut z Viktorem Żenni

Nowoczesna fizjoterapia

Prądy Bernarda

Choroby tarczycy

Morbus Basedov

Twoja tarczyca

Mózgowe Porażenie Dziecięce

Leczenie bezpłodności - NEW!

Leczenie astmy

 

Pacjenci mówią - to działa!

Listy od pacjentów

Letters from my patients

 

POLECAM

 

"Nie dam się znów pokroić!" - Sensacyjny artykuł z opinią Doktora Nauk Fizycznych

 

Praca-Dyplomowa
"Elektroterapia wg Viktora Zenni w subiektywnej ocenie pacjentów"

 

To działa: Zakrzepica wyleczona

 

LINKI

Gabinet terapii fizykalnych w Łodzi - Anna Warzecha

 

dziala

ZAPRASZAM NA FORUM !

 


(C) 2005-2021 by Viktor Żenni