Deutsche version


English version


Chinese version

Dziś jest piątek, 20 maja 2022 roku.

Viktor Zenni

HISTORIA

O Metodzie Zenni ...

PRASA

Gdzie przyjmuje?

KONTAKT

WYNALAZCA METODY Dr of Science Colombo Uniwersity - VIKTOR ZENNI

 

 

ELEKTROSTYMULACJA - NAJLEPSZA REHABILITACJA PO KORONOWIRUSIE - COVID19

 

Zapraszam również na mój facebook:

https://www.facebook.com/viktor.zenni.elektrostymulacje

https://www.facebook.com/Zenni-Viktor/

 

 

Jestem twórcą metody Zenni - elektrostymulacji układu nerwowego, odpornościowego i hormonalnego, która wykorzystuje korzystny wpływ prądów Bernarda na organizm człowieka. Elektrostymulacja, którą stosuję w swoich gabinetach jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i bezpiecznym. Jest to DODAWANIE ENERGII chorym osłabionym narządom - tarczycy lub innym organom wewnętrznym - wątrobie, jelitom oraz poszczególnym układom neuronalnym - na poziomie komórkowym, poprzez wzmacnianie elektrycznego potencjału komórek, aktywację przepływu jonów i strumienia leczniczej, pobudzającej do życia energii. Moja metoda doskonale sobie radzi z guzkami, torbielami, chorobą Graves - Basedowa, wolem guzowatym i wieloma innymi chorobami. Dzięki mojej metodzie możecie Państwo uniknąć operacji chirurgicznej.
Zapraszam do zapoznania się z informacjami na mojej stronie internetowej. Znajdziecie tu Państwo wiele opinii osób korzystających z terapii.

 

dr Viktor Żenni


!!! WAŻNA !!! INFORMACJA !!!


Aktualnie szkolenia prowadzone są tylko i wyłącznie przez wynalazcę metody - Viktora Żenni. Nie honorujemy szkoleń prowadzonych przez inne osoby, jak również nie ponosimy odpowiedzialnoœci za skutki takich szkoleń.


 

LISTA GABINETÓW, W KTÓRYCH PROWADZI TERAPIĘ I SZKOLENIA DOKTOR VIKTOR ŻENNI:

 

Viktor Żenni pomaga w stanach zapalnych, hashimoto, guzach tarczycy, nadczynności i niedoczynności tarczycy, Graves-Basedowa, prostacie, bólach stawów, schorzeniach kręgosłupa, zakrzepicy i wielu innych chorobach.

 

1. WARSZAWA

rejestracja telefoniczna: 603 88 78 68

 

2. LUBLIN

Hotel Huzar, ul. Spadochroniarzy 7

rejestracja telefoniczna: 603 88 78 68

 

3. KRAKÓW

Hotel Europejski, ul. Lubicz 5

rejestracja telefoniczna: 603 88 78 68

 

4. RZESZÓW

Hotel Hetman, ul. Langiewicza 29b

rejestracja telefoniczna: 603 88 78 68

 

6. CIECHOCINEK

Najlepszy gabinet w Polsce - przyjmuje osobiście dr Viktor Zenni - wynalazca metody Viktor Zenni

Terapia bólu/przewlekłego bólu, terapia wszelkich chorób tarczycy - ul. Kopernika 6A/1

rejestracja telefoniczna: 726 671 849 Zenni Joanna

 

WAŻNA !!! INFORMACJA !!!

Uprzejmie informujemy wszystkich, którzy ukończyli kurs Metodą Zenni oraz zainteresowanych nauką, że szkolenia prowadzone są w Ciechocinku tylko i wyłącznie przez wynalazcę metody dr.Viktora Zenni tel: 603 887 868. Doszkalanie prowadzę ja i mój mąż - Viktor i Joanna Zenni.

 

UWAGA!!! TYLKO W CIECHOCINKU!!!

Elektrostymulacja jest najlepszą rehabilitacją po przejściu KORONOWIRUSA. Rewitalizacja i rewitalizacja orgranizmu po COVID19 tylko poprzez elektrostymulację dr Viktora Zenni.
Informujemy, że Pacjenci chorujący na udar, zakrzepicę, choroby tarczycy proszeni są o rejestrację wizyty pod numerem telefonu 603 88 78 68, bezpośrednio u wynalazcy metody - dr. Viktora Żenni.

 

 

Moją misją jest obecnie przekazanie wszystkim potrzebującym i zainteresowanym (lekarzom/terapeutom i pacjentom!) umiejętności leczenia metodą Zenni!

 

 

 


(C) 2005-2021 by Viktor Żenni